TCM Liberec

Bachovy květové esence

Nepřehlédněte! Nabízíme Vám speciální kolekci směsí Bachových esencí pro psychickou podporu v době koronavirové pandemie.


Jedním z nejsilnějších faktorů, který ovlivňuje naše životy, jsou emoce. Usnadňují například i zapamatování prožitých událostí, a ať si to přiznáme nebo ne, ovlivňují i náš zdravotní stav. Dlouhodobé negativní emoce ovlivňují postupně stav buněk lidského těla a vzniká nemoc.

Dr. Edward Bach vytvořil systém, při němž využívá esence květů 38 rostlin k znovunabytí emoční rovnováhy. Bachovy květové esence harmonizují negativní emoce jako je pocit méněcennosti, nedostatek sebedůvěry, strach, melancholie, deprese, nespokojenost apod. Pomáhají tyto pocity eliminovat, vrátit tělu emoční rovnováhu, uskutečnit své sny a přání a najít pravou životní cestu.

Při osobní konzultaci Vám bude na míru připravena směs esencí, která odpovídá Vaší osobnosti nebo konkrétní životní situaci, kterou chcete zpracovat. Poté budete tuto směs zhruba měsíc užívat.

Bachovy květové esence jsou velmi bezpečné, bez vedlejších účinků. Nenáročná je i forma užívání: jde o kapky, které jsou prakticky bez chuti, je možno užívat přímo nebo například přimíchat do jídla či do pití. Mohou je užívat jak těhotné ženy, tak malé děti.

Svoji konzultaci si můžete dohodnout telefonem na čísle 776 588 809