TCM Liberec

Bachovy esence pro psychickou odolnost nejen v době pandemie

Vážení přátelé,

celý svět vykolejil mikroskopický organizmus koronavirus covid-19. Možná sedíte doma a s obavami sledujete situaci, počítáte ztráty, snažíte se zabavit nebo nepodlehnout depresi, nebo v zaměstnání neustále přicházíte do kontaktu s řadou neznámých lidí, nebo dokonce stojíte v první linii, v každém případě vaše psychika zažívá nezvyklý nápor. Strachy, obavy, stres a další negativní emoce nás oslabují psychicky a tak druhotně snižují i obranyschopnost organizmu. Bachovy esence Vám pomohou srovnat rozhozenou psychiku, abyste současné situaci dokázali lépe čelit.

Připravil jsem pro Vás několik směsí, které Vám v současné situaci přinesou úlevu.

směs 1 – strach

Pokud na Vás v této době doléhají strachy – že onemocníte, že přijdete o práci, nebo i nekonkrétní strachy, co Vás čeká, tato směs Vám pomůže je překonat, zbavit se nechtěných myšlenek, pomůže Vám ustát změny a dodá naději.

směs 2 – strach (o druhé)

I tato směs je cílena na strach, ale především pro lidi, u kterých významnou roli hraje strach o druhé.

směs 3 – přetížení

Další skupinou jsou lidé, pro které nynější situace znamená větší zápřah, než obvykle. Pro všechny, kteří mohou nebo musí pracovat bez ohledu na čas a na únavu. Pomůže se vzpamatovat z duševního vyčerpání, nepřetáhnout svoje síly, nebo nezhroutit se z nadměrné zátěže nebo zodpovědnosti.

směs 4 – „ponorka“, tygr v kleci

Jste zavřeni doma s partnerem, nebo s dětmi? Lezou Vám už Vaši blízcí na nervy? Kde je ztracená pohoda? Směs uvolňuje napětí, zmírňuje duševní i fyzickou únavu a posiluje trpělivost.

směs 5 – deprese

Směs pro ty, které současná situace paralyzuje nebo v nich vzbuzuje pesimizmus a pocity beznaděje.

 

Cena užívací lahvičky (na cca 1 měsíc) 250 Kč,
při zasílání poštou je poštovné 60 Kč.

Objednávejte e-mailem  na terapie(Nahraďte tuto závorku znakem zavináče)tcm-liberec.cz, nebo telefonicky na čísle 776 588 809