TCM Liberec

Kontakt

Nepřehlédněte nabídku bylinných směsí na prevenci komplikací při očkování proti COVID.

Dušan Kadavý – Tradiční čínská medicína
Milady Horákové 391/1
460 01 Liberec 1

V novorenesanční budově Annenský dvůr ve 4. patře.

Budova je lidově známá jako „Plaudit“ podle restaurace, která v ní dříve měla své působiště. Dnes v jejích prostorách sídlí restaurace s názvem Chicago. V budově je výtah, ale k jeho dosažení potřebujete v přízemí zdolat tři schody, další tři schody vás čekají v hale ve 4. patře.

Telefon: +420 776 588 809
E-mail: terapie(Nahraďte tuto závorku znakem zavináče)tcm-liberec.cz (uvádějte prosím v e-mailu své telefonní číslo, urychlíte tak vyřízení svého požadavku!)

Návštěvu je nutno předem telefonicky dohodnout. I v případě akutní potřeby (chřipka, nachlazení, bolestivé stavy, pohmoždění apod.) si nejprve telefonicky dohodněte termín. Objednávejte v pracovních dnech v době od 8 do 15 hodin. Nemůžete-li se dovolat, ozveme se vám, jakmile to bude možné.

  • Požadavky na zrušení nebo přesuny termínů prosím pište přes SMS nebo WhatsAPP. Bude-li třeba nějaké upřesnění, spojíme se s Vámi.
  • Dotazy a žádosti o konzultace u probíhající terapie prosím také posílejte přes SMS nebo WhatsApp a prosím uveďte stručnou charakteristiku problému, spojíme se s Vámi hned, jak to bude možné.
  • Volejte především v případě, že si potřebujete objednat nové termíny, a to jak pro vstupní vyšetření, tak pro pokračující terapii.

Načtěte si kontakt do telefonu:

Následující QR kód vyfoťte fotoaparátem chytrého telefonu nebo aplikací pro čtení QR kódů, nabídne se Vám snadné uložení kompletních kontaktních údajů bez zdlouhavého vypisování. Pokud stránky prohlížíte v telefonu, klepnutím na QR kód můžete stáhnout vcf vizitku pro import do kontaktů telefonu.

www.tcm-liberec.cz

MHD – autobus, tramvaj
Budova se nachází v blízkosti terminálu MHD na ulici Fügnerova-Blažkova.

Kde můžete zaparkovat

Parkovací dům – Forum
Vjezd z ulice Milady Horákové (ve směru od magistrály nebo od Rochlic směrem do centra) nebo z ulice Blažkova (ve směru od centra Liberce).
Ceník
90 minut zdarma
dále za každou započatou půlhodinu 15,- Kč

Parkoviště před obchodem Lidl
Vjezd na parkoviště z Ulice Na Bídě.
Ceník
60 minut zdarma
dále za každou započatou hodinu 100,- Kč

Parkovací zóna v ulici Na Perštýně
Parkoviště se nachází asi 50 m za druhým výjezdem z kruhového objezdu u Annenského dvora, jedete-li od úřadu práce, nachází se naproti zadnímu vchodu do budovy. Toto malé parkoviště bývá velmi často plné. Je zde jedno místo pro invalidy.
Ceník
červená zóna 30 Kč/hodina, možnost platby pomocí SMS.

Parkovací zóna v ulici Pod Perštýnem
Na parkoviště se dostanete prvním výjezdem z kruhového objezdu u Annenského dvora, jedete-li od Úřadu práce. Nachází se za úřadem práce, naproti vstupu do Hospice svaté Zdislavy. Parkování je podél chodníku.
Ceník
žlutá zóna 20 Kč/hodina, možnost platby pomocí SMS.