TCM Liberec

Kontakt

TCM Liberec – Tradiční čínská medicína
Milady Horákové 391/1
460 01 Liberec 1

V novorenesanční budově Annenský dvůr ve 4. patře.

Budova je lidově známá jako „Plaudit“ podle restaurace, která v ní dříve měla své působiště. Dnes v jejích prostorách sídlí restaurace s názvem Chicago. V budově je výtah, ale k jeho dosažení potřebujete v přízemí zdolat tři schody, další tři schody vás čekají v hale ve 4. patře.

Návštěvu je nutno předem dohodnout. I v případě akutní potřeby (chřipka, nachlazení, bolestivé stavy, pohmoždění apod.) si nejprve dohodněte termín.

Vzhledem k časovému vytížení našeho týmu a našim časovým možnostem prosíme o dodržení následujících pravidel:

  • Prosíme veškeré dotazy i žádosti o nové termíny pište pouze přes e-mail terapie(Nahraďte tuto závorku znakem zavináče)tcm-liberec.cz, SMS nebo WhatsApp. Ozveme se Vám zpět, jakmile to bude možné.
  • Požadavky na termíny (rušení, přesuny a objednání nových termínů) vyřizujte pomocí e-mailu nebo SMS a WhatsApp na čísle +420 776 588 809. Bude-li třeba nějaké upřesnění, spojíme se s Vámi.
  • Žádosti o konzultace nebo naléhavé záležitosti vyřizujte pomocí e-mailu nebo SMS a WhatsApp na číslech +420 775 241 223 (Dušan Kadavý) a +420 604 760 151 (Kateřina Blažková).
  • U dotazů a žádostí o konzultace prosím uveďte stručnou charakteristiku problému.
  • Mějte prosím trpělivost, pokud se neozveme zpět v krátké době, vyřízení některých méně naléhavých záležitostí nám může trvat i více než 24 hodin.

E-mail: terapie(Nahraďte tuto závorku znakem zavináče)tcm-liberec.cz (uvádějte prosím v e-mailu své telefonní číslo, urychlíte tak vyřízení svého požadavku!)

Načtěte si kontakt do telefonu:

Následující QR kód vyfoťte fotoaparátem chytrého telefonu nebo aplikací pro čtení QR kódů, nabídne se Vám snadné uložení kompletních kontaktních údajů bez zdlouhavého vypisování. Pokud stránky prohlížíte v telefonu, klepnutím na QR kód můžete stáhnout vcf vizitku pro import do kontaktů telefonu.

www.tcm-liberec.cz

MHD – autobus, tramvaj
Budova se nachází v blízkosti terminálu MHD na ulici Fügnerova-Blažkova.

Kde můžete zaparkovat

Parkovací dům – Forum
Vjezd z ulice Milady Horákové (ve směru od magistrály nebo od Rochlic směrem do centra) nebo z ulice Blažkova (ve směru od centra Liberce).
Ceník
90 minut zdarma
dále za každou započatou půlhodinu 20,- Kč

Parkoviště před obchodem Lidl
Vjezd na parkoviště z Ulice Na Bídě.
Ceník
60 minut zdarma
dále za každou započatou hodinu 100,- Kč

Parkovací zóna v ulici Na Perštýně
Parkoviště se nachází asi 50 m za druhým výjezdem z kruhového objezdu u Annenského dvora, jedete-li od úřadu práce, nachází se naproti zadnímu vchodu do budovy. Toto malé parkoviště bývá velmi často plné. Je zde jedno místo pro invalidy.
Ceník
červená zóna 30 Kč/hodina, možnost platby pomocí SMS.

Parkovací zóna v ulici Pod Perštýnem
Na parkoviště se dostanete prvním výjezdem z kruhového objezdu u Annenského dvora, jedete-li od Úřadu práce. Nachází se za úřadem práce, naproti vstupu do Hospice svaté Zdislavy. Parkování je podél chodníku.
Ceník
žlutá zóna 40 Kč/hodina, možnost platby pomocí SMS.

Vzhledem k časovému vytížení našeho týmu a našim časovým možnostem nemůžeme nyní brát Vaše telefonické hovory.

Prosíme tedy o dodržení následujících pravidel kontaktu:

  • Veškeré dotazy i žádosti o nové termíny pište pouze přes e-mail terapie@tcm-liberec.cz, SMS nebo WhatsApp. Ozveme se Vám zpět, jakmile to bude možné. Do e-mailu uvádějte své telefonní číslo!
  • Objednávání a požadavky na termíny (rušení, přesuny a objednání nových termínů, případně vstupního vyšetření) vyřizujte pomocí e-mailu nebo SMS a WhatsApp na čísle +420 776 588 809. Bude-li třeba nějaké upřesnění, spojíme se s Vámi.
  • Žádosti o konzultace nebo naléhavé záležitosti vyřizujte pomocí e-mailu nebo SMS a WhatsApp na číslech +420 775 241 223 (Dušan Kadavý) a +420 604 760 151 (Kateřina Blažková).
  • U dotazů a žádostí o konzultace prosím uveďte stručnou charakteristiku problému.
  • Mějte prosím trpělivost, pokud se neozveme zpět v krátké době, vyřízení některých méně naléhavých záležitostí nám může trvat i více než 24 hodin.

Vážení zájemci, z kapacitních důvodů bohužel nyní nemůžeme přijímat nové klienty. Nové žádosti o terapii přijímáme až od  1. 10. 2024.

Děkujeme za pochopení